АКТУАЛЬНО

[5]

Чи є альтернатива антиукраїнським Мінським угодам? Вона є завжди — Віктор Балога


Якщо наш Гарант хоче припинити війну, а не постійно тримати країну в напрузі, то це той варіант, як отримати мир, не поступаючись національними інтересами
передає  politikan.net
Чи є альтернатива антиукраїнським Мінським угодам? Вона є завжди і, як на мене, це може бути наступний сценарій:

1. Росія виводить свої війська і озброєння, а ОБСЄ проводить в ОРДЛО референдум, який має дати відповідь на питання, чого хочуть мешканці тих територій: повної незалежності, автономії в складі України, чи повернення під юрисдикцію Києва без будь-яких умов;

2. Якщо вони обирають останній варіант, ми приймаємо їх назад, але за таких обставин: ми беремо на себе фінансування цих територій, але зберігаємо внутрішній кордон, щоб не допустити поширення бандитизму, і не проводимо там жодних виборів найближчих 10-15 років.


На місці утворюємо військо-цивільні адміністрації, призначаємо керівниками місцевих жителів, які не були причетні до вчинення злочинів.

3. Якщо вони нам ставлять якісь умови, вимагають федералізації, то ми проводимо свій референдум і запитуємо в народу України: ми готові прийняти Донбас на його умовах, чи дати їм повну свободу і нехай живуть як хочуть.

Якщо наш народ вибере останній варіант, а я сумніваюся, що результат може бути іншим, – ми відділяємося від ОРДЛО стіною, як Ізраїль від Палестини. Вони будуть свою державу, а ми розвиваємо свою. Але без жодних Мінських угод, автономій і амністій.

Що це нам дає:

1. Припинення війни, що має призвести до визначеності;

2. Ми зберігаємо унітарний статус і шанс збудувати нормальну державу;

Якщо наш Гарант хоче припинити війну, а не постійно тримати країну в напрузі, то для нього це саме той варіант, як можна отримати мир, не поступаючись національними інтересами.


Чи є альтернатива антиукраїнським Мінським угодам? Вона є завжди — Віктор Балога Чи є альтернатива антиукраїнським Мінським угодам? Вона є завжди — Віктор Балога Reviewed by віталій on 11:35 Rating: 5