АКТУАЛЬНО

[5]

УВАГА! У сервісних центрах МВС почали видавати «Міжнародне посвідчення водія»(розцінки, правила)

З 9 лютого у територіальних сервісних центрах МВС можна буде отримати міжнародне посвідчення водія. Про це повідомляє прес-служба МВС.
передає     ukr-biz
«Міжнародне посвідчення водія — це нова послуга сервісних центрів МВС, яка ніколи раніше не була доступна в МРЕВ. Отримати міжнародне посвідчення водія можна лише за умови наявності національного посвідчення водія, при цьому національне посвідчення не вилучається.

За міжнародними нормами, воно виглядає як невеличка картонна книжечка. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має важливе значення для громадян, що тривалий час перебувають за кордоном», — пояснив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Таке посвідчення важливе для громадян України, які працюють за кордоном або тимчасово проживають поза Україною, а також які збираються подорожувати автотранспортом. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами.

Отримання міжнародного посвідчення водія дозволить керувати транспортними засобами на території тих країн, що приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух 1949 року — це значно розширює географію. Національним посвідченням водія можна було користуватися лише на території країн, що приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року.

Міжнародне посвідчення водія видається на місці, без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки. Вартість послуги становитиме — 34 грн 16 коп.

Більш детальну інформацію та умови отримання міжнародного посвідчення можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС.
УВАГА! У сервісних центрах МВС почали видавати «Міжнародне посвідчення водія»(розцінки, правила) УВАГА! У сервісних центрах МВС почали видавати «Міжнародне посвідчення водія»(розцінки, правила) Reviewed by віталій on 10:11 Rating: 5