АКТУАЛЬНО

[5]

"Наши ребята геройски погибли в бою": З'явилася інформація про трьох зниклих на Донбасі бійців АТО

Лікарня імені Калініна у Донецьку. Фото: Vgorode.ua.У самопроголошеній "ДНР" заявляють про те, що зниклі 8 січня троє бійців АТО підірвалися на міні на південь від окупованого Донецька. Про це пише сайт бойовиків "ДАН", передаютьhttp://patrioty.org.ua
Зазначається, що 11 січня тіла українських військових були евакуйовані з місця їх загибелі. Також наводиться інформація, що загиблі нібито проходили службу в 1 роті 501 батальйону 36 окремої бригади морської піхоти ЗСУ. Бойовики пообіцяли найближчим часом передати тіла українській стороні.
У свою чергу український лікар-реаніматолог Олександр Чернов на своїй сторінці в Facebook написав, що 11 січня в донецький морг були доставлені тіла трьох бійців АТО без документів і 5 загиблих росіян. За словами тих, хто привез трупи, усі загинули в одному бою.

Речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, коментуючи заяву бойовиків про знайдені тіла морпіхів зазначив, що рано щось говорити, поки не буде проведено впізнання і експертиза. Він підкреслив, що зараз не може ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію поки тіла не будуть повернуті українській стороні.
"Наши ребята геройски погибли в бою": З'явилася інформація про трьох зниклих на Донбасі бійців АТО "Наши ребята геройски погибли в бою": З'явилася інформація про трьох зниклих на Донбасі бійців АТО Reviewed by віталій on 11:28 Rating: 5