АКТУАЛЬНО

[5]

У Донецькій області бюджетників змушують вступати у партію “Наш край”

Середньому медичному персоналу лікарень керівництво медичних закладів Дружківки радить вступити в партію “Наш край”.

Про це повідомляє Донецька дирекція Національної телекомпанії України.
передає   informator.news
Згідно повідомлення у разі відмови від вступу в партію співробітникам загрожує скорочення або взагалі звільнення під приводом оптимізації лікарні.

“У Торецьку подібні рекомендації поширюють серед учителів та вихователів дитячих садків. Також радять оформити передплату на газету “Дзержинский уезд”, яка контролюється одним з депутатів міської ради Ігорем Рибаком – колишнім регіоналом. Зараз проти нього порушено кримінальне провадження за хабар, – розповів місцевий житель Володимир Єлець.

Зазначається, що називати прізвища люди бояться, поскаржитися кудись теж не наважуються, оскільки побоюються репресій на свою адресу.

Журналісти порівнюють ситуацію із такими ж прецедентами у 2010-му році, коли настирливо радили вступити до Партії регіонів.

Нагадаємо, в партію Наш край входить значне число колишніх депутатів від Партії регіонів. Більшість керівників партії відома своєю проросійською позицією. деякі з них брали учась у сепаратистському з`їзді у Сєвєродонецьку у 2004-му році.
У Донецькій області бюджетників змушують вступати у партію “Наш край” У Донецькій області бюджетників змушують вступати у партію “Наш край” Reviewed by віталій on 09:57 Rating: 5