АКТУАЛЬНО

[5]

“Вирішити конфлікт на Донбасі можна було ще у 2014 році, однак багато політиків були зацікавлені у тому, щоб війна тривала” – генерал Збройних сил УкраїниВирішити конфлікт на Донбасі можна було ще у 2014 році, однак багато політиків були зацікавлені у тому, щоб війна тривала.       
пердають  zolotislova
Таку точку зору висловив колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Юрій Думанський, наголосивши при цьому, що йому наказали відкликати підпис під першою версією Мінських угод,
За його словами, бойовики погодились виконувати умови, прописані у першому варіанті «Мінська», однак це влаштовувало не всіх.
«Тоді ми зупинилися на визначених рубежах і зафіксували їх. Потім потрібно було відвести важку техніку для створення буферної зони. Ми розгорнули в Дебальцеве командний пункт і спільно з іншими зацікавленими сторонами – РФ і ОБСЄ відпрацювали порядок дій. Ми розбили територію на 48 оперативних районів, куди повинні були завести наші спільні групи і визначитися з районами, куди ця техніка повинна бути відведена. Ми переконали незаконні збройні формування, що це потрібно робити. Підписали відповідні домовленості – повну дорожню погодинну карту і почали її виконувати. Ми завели на територію ДНР і ЛНР 48 робочих груп і поступово виводили важку техніку», – повідомив Думанський. 
Проте серед оточення президента були люди, яких абсолютно не влаштовував такий розвиток події на Донбасі і які «лобіювали» власну версію військового конфлікту із Росією.
«В кінці листопада мене заслухав один з радників президента, навіть був здивований, що у нас все виходить, і поїхав. На другий день мене викликали на зв'язок і сказали відкликати свій підпис під угодою. Мені сказали, що я заліз в геополітику і потрібно по-іншому ці питання вирішувати», – пояснив генерал-лейтинант.

Також Думанський пояснив, що повернути Крим вдасться лише під дією антиросійських санкцій, які поступово, однак впевнено виснажують Росію.
“Вирішити конфлікт на Донбасі можна було ще у 2014 році, однак багато політиків були зацікавлені у тому, щоб війна тривала” – генерал Збройних сил України “Вирішити конфлікт на Донбасі можна було ще у 2014 році, однак багато політиків були зацікавлені у тому, щоб війна тривала” – генерал Збройних сил України Reviewed by віталій on 09:41 Rating: 5