АКТУАЛЬНО

[5]

ГРОЙСМАН ПРО СИТУАЦІЮ З КАНАЛОМ “1+1”: СПРИЙМАЮ НЕГАТИВНО, ЧИМ ЗМОЖУ – ПІДТРИМАЮ

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що знайомий з ситуацією про можливе позбавлення ліцензії телеканалу “1+1” і сприймає її негативно. Про це глава уряду сказав під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал “112 Україна”.
інформуєhttp://intermarium.com.ua
“Так, я вчора отримав ваше звернення (телеканалу, – ред.). Абсолютно негативно сприймаю навіть інформацію про те, що можуть бути якісь утиски. Я думаю, що потрібно дочекатися офіційної позиції Нацради і далі все буде відомо. Наскільки я розумію, то сьогодні загроз невидачі ліцензії немає, як мене поінформували. Якщо немає загрози, то будемо вважати, що було непорозуміння. Але якщо, не дай Бог, ми будемо бачити якісь проблеми, я не буду стояти осторонь, і чим зможу підтримати, завжди підтримаю. Я підтримую свободу слова в країні. Вважаю, що свобода слова настільки важлива, як повітря, тому що це дозволяє нам мінятися, бути відкритими”, – зазначив прем’єр-міністр.
ГРОЙСМАН ПРО СИТУАЦІЮ З КАНАЛОМ “1+1”: СПРИЙМАЮ НЕГАТИВНО, ЧИМ ЗМОЖУ – ПІДТРИМАЮ ГРОЙСМАН ПРО СИТУАЦІЮ З КАНАЛОМ “1+1”: СПРИЙМАЮ НЕГАТИВНО, ЧИМ ЗМОЖУ – ПІДТРИМАЮ Reviewed by віталій on 17:15 Rating: 5