АКТУАЛЬНО

[5]

Картину Клода Моне "Копиця сіна" (La Meule) продано на аукціоні Christie's за 81,4 млн доларів. Про це повідомляють на сайті Christie's.Картину Клода Моне "Копиця сіна" (La Meule) продано на аукціоні Christie's за 81,4 млн доларів. Про це повідомляють на сайті Christie's. пишеhttp://galinfo.com.ua

Сума, заплачена за написану 1871 року картину, майже на 1 млн доларів більша за 

попередній рекорд аукціонної ціни на роботи цього художника.

Усього протягом аукціону робіт імпресіоністів і модерністів, проведеного Christie's у Нью-Йорку, продали лотів на загальну суму 246,34 млн доларів. Зазначають, що це найкращий результат для таких торгів з березня 2014 року.

"Ринок мистецтва імпресіоністів і модерністів живий і здоровий", - зазначила голова цього департаменту Christie's Брук Лемплі після торгів.

Попередній рекорд аукціонної ціни на роботи Моне встановили в червні 2008 року, коли картину цього художника "Ставок з лататтям" продали на Christie's за 80,5 млн доларів.
Картину Клода Моне "Копиця сіна" (La Meule) продано на аукціоні Christie's за 81,4 млн доларів. Про це повідомляють на сайті Christie's. Картину Клода Моне "Копиця сіна" (La Meule) продано на аукціоні Christie's за 81,4 млн доларів. Про це повідомляють на сайті Christie's. Reviewed by віталій on 09:08 Rating: 5