АКТУАЛЬНО

[5]

Чому нам усім треба заліпити камеру на ноутбуці





Навіть директор ФБР зізнається, що клеїть стрічку на своєму ноутбуці. пишеhttps://ukr.media
Останні півтора десятиліття індустрія високих технологій гналася за тим, щоб надавати більш якісні камери в техніку, яку ми використовуємо щодня.
Тим не менш, ринок перенасичений дешевими і фірмовими наклейками пластиковими накладками, потрібними для того, щоб прикривати фронтальну камеру на телефонах, ноутбуках і навіть телевізори. Чому так?
Протягом багатьох років дослідники в області безпеки доводили, що хакери можуть захоплювати зображення з цих камер і стежити за користувачами. Тільки подумайте про те, що могли бачити ваші ноутбуки, планшети, телефони або «розумні» телевізори!
Минулого місяця директор ФБР Джеймс Комі зробив сенсаційне зізнання:
«Я помістив шматок стрічки на камеру, тому що я бачив, як це робили ті, хто розумніший за мене».
Компанія «Idea Stage Promotions» називає свою обкладинку для веб-камери «хітом продажів на сьогоднішньому ринку». Кабельний канал USA Networks навіть розіслав журналістам накладку на веб-камеру «Містер Робот» для майбутнього сезону популярного трилера.
Ті, хто краще за інших знає, що Інтернет завжди спостерігає за вами, вже давно звикли закривати камери.
Єва Гальперін — аналітик в Фонд Електронних Рубежів, розповіла, що ще з того часу, коли вона купила свій перший ноутбук з вбудованою камерою на екрані, MacBook Pro, в 2007 році, вона завжди прикриває камеру.
Фонд Електронних Рубежів почав друкувати свої власні наклейки для веб-камер ще в 2013 році. Вони продають і роздають наклейки на камери, на яких говориться буквально наступне:
«Ці знімні стікери є технологією анти-спостереження, яку неможливо зламати».
«Люди купують ці штуки регулярно. І правильно роблять», — говорить прес-секретар організації.
Страх перед веб-камерами глибоко проник в популярну культуру. У трейлері нового біографічного фільму Олівера Стоуна про працівника ЦРУ «Сноуден» актор Джозеф Гордон-Левітт, який грає головного героя, нервово дивиться на камеру свого ноутбука під час інтимного моменту зі своєю дівчиною.
Так що це означає, чому ми всі стали параноїками?
Ну, це не наукова фантастика. Дослідники в 2013 році показали, як вони можуть активувати камеру Macbook без запуску зеленої лампочки.
Одна американська пара стверджувала, що хакер розмістив відео їхнього сексу, зламавши смарт-телевізор. А федеральні судові документи доводять, що ФБР теж знає, як використовувати камеру ноутбука, щоб стежити за користувачами. Будьте впевнені, знають про це і наші спецслужби!
На цьому вже заробляють мільйони доларів!
CamPatch описує себе як «Мерседес Бенс [так в оригіналі] у тому, що стосується виробництва захисних стрічок для веб-камер«. Засновники створили компанію в 2013 році після перегляду брифінгу експертів в області кібербезпеки Пентагону, де говорилося, що веб-камери — це новий «вектор атаки«, розповідає Крісті Карабальо — генеральний директор компанії CamPatch.
Карабальо не розкривав всю фінансову інформацію, тільки сказав, що компанія отримала «шестизначні прибутки за останні кілька років«, продавши більше 250 000 патчів. Компанія продає свій продукт за цінами для масового покупця:«всього за $ 2,79».
Не користуються тільки наївні інтернетчики! І ідіоти!
«Тому що я ідіот, — так Метью Грін, експерт по шифруванню в Університеті Джона Хопкінса, відповів на питання, чому він не закриває свої камери. -У мене немає ніякого виправдання, щоб не приймати це серйозно ... але, зрештою, я вважаю, що, побачити мене голим буде достатнім покаранням».
А тепер подумайте, скільки ще пристроїв хочуть шпигувати за вами!
У Amazon.com був величезний успіх з розумним динаміком Echo, який, за замовчуванням, завжди прислухається до команд своїх власників. Google планує в цьому році випустити аналогічний продукт, під назвою Google Home.
На слуханнях на Капітолійському пагорбі в лютому, директор національної розвідки США Джеймс Клеппер, визнав, що так званий «Інтернет речей» може бути використанийдля ідентифікації, спостереження, моніторингу, відстеження місця розташування і орієнтації для прийому на роботу, або щоб отримати доступ до мережі або обліковими даними користувача«.
А ви прикриваєте камеру на своїх пристроях?
Чому нам усім треба заліпити камеру на ноутбуці Чому нам усім треба заліпити камеру на ноутбуці Reviewed by віталій on 19:20 Rating: 5