АКТУАЛЬНО

[5]

У Голландії побудували водний міст, що ламає всі закони фізики (фото)

Ми захоплюємося людською геніальністю і ділимося історією про унікальний міст, при погляді на який перехоплює подих. пишеhttps://ukr.media

У 2002 році світ побачив Veluwemeer Aqueduct — творіння кращих інженерів, яке зв'язало материкову частину Нідерландів і рукотворний острів Флеволанд.


Обговорювалися різні ідеї, в тому числі підводний тунель і звичайний міст, але проекти були б дуже дорогими, та й часу на їх спорудження знадобилося б в рази більше. Ідея полягала в тому, щоб і наземний і водний транспорт могли рухатися безперервно, без пробок, поромів і затримок.


Вражаюче рішення — водний міст — було втілено в життя. Про пішоходів теж не забули — для них залишені спеціально облаштовані тротуари обабіч траси.

Сьогодні по мосту глибиною 3 метри проїжджають 28 000 автомобілів в день, а човни спокійно перетинають водну гладь над мостом.
У Голландії побудували водний міст, що ламає всі закони фізики (фото) У Голландії побудували водний міст, що ламає всі закони фізики (фото) Reviewed by віталій on 19:16 Rating: 5