АКТУАЛЬНО

[5]

ПРОСУВАННЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ МІНСЬКИХ УГОД: ОБАМА ПРОКОМЕНТУВАВ РОЗМОВУ З ПУТІНИМ

США також, як і раніше, глибоко стурбовані кровопролиттям і хаосом в Сирії. пишеhttp://top.io

Президент США Барак Обама в ході бесіди з президентом Росії Володимиром Путіним запропонував йому спробувати досягти прогресу щодо реалізації Мінських домовленостей до закінчення терміну своїх повноважень у січні 2017 року.

Про це пише ТАСС. "Я говорив з ним (Путіним - ред) про Україну, про необхідність виконати "Мінськ". Я закликав його доручити своїй переговорній команді працювати з нами, з Францією, Німеччиною та Україною, щоб подивитися, чи зможемо ми досягти цього до того, як закінчиться термін моїх повноважень", - сказав Обама.

США, як і раніше, глибоко стурбовані кровопролиттям і хаосом в Сирії, заявив Обама. Відповідальність за це він поклав на сили президента Сирії Башара Асада і російські ВКС

. Також президент США зазначив, що в цілому це була "така ж розмова, як і попередні місяці". Читайте також: Клімкін назвав дві альтернативи виходу із Мінських угод Нагадаємо, що раніше президент Росії Володимир Путін під час зустрічі на полях саміту АТЕС у Перу подякував американському колезі Бараку Обамі за роботу і запросив до РФ.
ПРОСУВАННЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ МІНСЬКИХ УГОД: ОБАМА ПРОКОМЕНТУВАВ РОЗМОВУ З ПУТІНИМ ПРОСУВАННЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ МІНСЬКИХ УГОД: ОБАМА ПРОКОМЕНТУВАВ РОЗМОВУ З ПУТІНИМ Reviewed by віталій on 06:09 Rating: 5