АКТУАЛЬНО

[5]

NYT: ТРАМП ЗАЙМАЄ ПОЗИЦІЮ РФ ЩОДО УКРАЇНИ
Трампа не насторожує, що загострення на Донбасі сталося незабаром після його телефонної розмови з Путіним.
передає okokarpat
Президент США Дональд Трамп сумнівається в тому, що Москва дійсно підтримує проросійських бойовиків на сході України. Про це на сторінках New York Times пише Джулі Хішфілд Девіс, нагадуючи слова Трампа, що нібито "ніхто не може сказати точно", з ким воює українська армія.
На думку журналістки, тим самим Трамп фактично стає на бік президента Росії Володимира Путіна, який вже довгий час заперечує причетність своєї країни до конфлікту в сусідній країні.

"Вони (бойовики на Донбасі, - ред.) - лояльні сили. Ми не знаємо, хто керує ними, вони некеровані. Здається, що саме так і є. Ми з'ясуємо. Я здивуюся, але ми побачимо", - сказав Трамп в ефірі Fox News.

Оглядач пише, що ці останні коментарі президента США вказують на те, що його бажання поліпшити відносини з Росією впливає на його ставлення до російського вторгнення в Україну, відбиватися від якого українських солдатів вчать, зокрема, і американські військові.

Раніше під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком Трамп сказав, що бажає працювати з Києвом і Москвою для вирішення конфлікту. Але при цьому він зазначив, що хоче "відновити мир уздовж кордону", тоді як насильство зараз відбувається на українській території.

Білий дім за підсумками телефонної розмови повідомляв, що Трамп має намір працювати з Україною, Росією і всіма зацікавленими сторонами, щоб допомогти їм відновити мир уздовж кордону.
NYT: ТРАМП ЗАЙМАЄ ПОЗИЦІЮ РФ ЩОДО УКРАЇНИ NYT: ТРАМП ЗАЙМАЄ ПОЗИЦІЮ РФ ЩОДО УКРАЇНИ Reviewed by віталій on 10:49 Rating: 5