АКТУАЛЬНО

[5]

Українцям розкажуть про УПА

Інститут національної пам’яті оголосив про старт майбутньої інформаційної кампанії, яка націлена на розповсюдження інформації про Українську повстанську армію,
  повідомляє     replyua.net    з посиланням на Корреспондент.net.

Як зазначив керівник інституції Володимир В'ятрович, на цей рік заплановано активну діяльність інституту в сфері просвітлення українців. Мова йде, зокрема, про поширення інформації серед пересічних українців про створення Української повстанської армії. В’ятрович наголосив, що УПА було створено в якості відповіді на встановлення на українських землях комунізму, що уславився своєю жорстокою тоталітарною політикою. На початкових етапах метою кампанії є розповсюдження відомостей про повстанську боротьбу з нацистами. На думку Володимира В'ятровича, подібні проекти необхідні для спростування міфів Радянського Союзу про УПА, а також заради заповнення прогалин в українській історії. До травня триває підготовка виставки, на якій розповідатимуть про УПА, проводячи паралелі з рухами Опору інших держав, зокрема Польщі, Франції, Югославії. На другу половину 2017 року розповіді про УПА будуть пов’язані з темою боротьби Балтійських країн та держав Східної Європи проти комунізму. В жовтні, зазначив В’ятрович, планується міжнародна конференція спільно з КНУ імені Шевченка.

Варто нагадати, що раніше керівник політсили Польщі «Право і справедливість» Ярослав Качинський заявляв, що українській інтеграції в ЄС може завадити «культ Степана Бандери». В’ятрович же відповів польському політику, що в Україні немає жодного прославляння Бандери.
Українцям розкажуть про УПА Українцям розкажуть про УПА Reviewed by віталій on 08:02 Rating: 5