АКТУАЛЬНО

[5]

ВІЙНА БУДЕ ТРИВАТИ ДОКИ, ПОКИ МИ БУДЕМО ТОРГУВАТИ З СЕПАРАТИСТАМИ, – БОЄЦЬ “АЙДАРУ”

Поки Україна буде продовжувати торгівлю з тимчасово окупованими територіями – доти триватиме війна. Таку думку озвучив учасник торгової блокади Донбасу, боєць батальйону “Айдар” Сергій Гаценко, пише 24 Каналу.
передає   intermarium
За його словами, серед ініціаторів блокади виступили і самі військові. Адже вони бачать, які ешелони йдуть на окуповані території і чим саме вони навантажені.

“Нам просто потрібно, щоб нам пояснили, що везуть на окуповані території і кому саме вони це везуть”,– зазанчив він.

За словами Гаценка, на місця блокади досі немає жодного представника СБУ. Бійці стурбовані, що їхню діяльність спробують дискредитувати, а проти них відкриють кримінальні провадження.


Нагадаємо, торгова блокада окупованих територій почалася ще минулого тижня. Активісти вимагають припинити торгівлю з терористами. Вони не пропускають потяги з металом, вугіллям, деревиною, а також алкоголь і сигарети. Влада відреагувала на блокаду критикою та відкриттям кримінальних проваджень проти учасників.
ВІЙНА БУДЕ ТРИВАТИ ДОКИ, ПОКИ МИ БУДЕМО ТОРГУВАТИ З СЕПАРАТИСТАМИ, – БОЄЦЬ “АЙДАРУ” ВІЙНА БУДЕ ТРИВАТИ ДОКИ, ПОКИ МИ БУДЕМО ТОРГУВАТИ З СЕПАРАТИСТАМИ, – БОЄЦЬ “АЙДАРУ” Reviewed by віталій on 19:12 Rating: 5