АКТУАЛЬНО

[5]

ТЕРМІНОВО! ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ! ЇДУТЬ ДВА АВТОБУСА БЕРКУТНІ!!! ЗТЯГУЄМО СИЛИ!!! ГОТУЄМОСЬ ДО ШТУРМУ!!!УВАГА!!! ЗАЯВА ШТАБУ
Інформація волонтерів про переміщення спецпідрозділів в сторону редуту Богдана для силового розгону Ветеранів Війни за Незалежність попередньо підтверджена.
передає     kozak.co.ua
Штаб блокади торгівлі з окупантами заявляє, що у випадку сценарію силового розгону протестувальників, він буде вимушений перейти до партизанських методів боротьби проти російської окупації і фізічного знищення магістралей, по яких йде фінансування тероризму і торгівлі на крові.
Штаб закликає можливих участників силової акції по разгону учасників блокади ознайомитись з положеннями статті УК України "Державна зрада" і поняттям "злочинний наказ".
Штаб закликає патріотів України підтримати зусилля Ветеранів Війни за Незалежність по збереженню української державності і суверенітету.
Слава Україні!
Терміново! Дякую за допомогу хлопцам репостом.
ТЕРМІНОВО! ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ! ЇДУТЬ ДВА АВТОБУСА БЕРКУТНІ!!! ЗТЯГУЄМО СИЛИ!!! ГОТУЄМОСЬ ДО ШТУРМУ!!! ТЕРМІНОВО! ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ! ЇДУТЬ ДВА АВТОБУСА БЕРКУТНІ!!! ЗТЯГУЄМО СИЛИ!!! ГОТУЄМОСЬ ДО ШТУРМУ!!! Reviewed by віталій on 15:46 Rating: 5