АКТУАЛЬНО

[5]

Суд зобов'язав Авакова оприлюднити списки нагороджених вогнепальною зброєю


Суд зобов'язав Авакова оприлюднити списки нагороджених вогнепальною зброєю

Верховний Суд відмовився переглядати рішення Вищого адміністративного суду, який постановив, що Міністерство внутрішніх справ не має прав засекречувати інформацію про перелік людей, нагороджених іменною зброєю у 2014-2015 роках. пишеhttp://top.io

Про це повідомляють "Українські Новини".

Зокрема, журналісти запитували відповідний список, проте їхнє звернення у міністерство результатів не дали. У підсумку до Окружного адміністративного суду Києва був направлений позов проти МВС.

Адмінсуд ухвалив, що списки отримали від Авакова "відомчі знаки заохочення" у вигляді пістолетів, автоматів і кулеметів, є "персональними даними" і "службовою інформацією", яку не можна розголошувати.

Апеляційний суд у свою чергу визнав таке рішення помилковим, а інформацію про нагороджених - публічною. Це ж підтвердив і Вищий адмінсуд.

Представники силового відомства спробували оскаржити дії ВАСУ, звинувачуючи суддів у "неоднаковому застосуванні касаційної інстанції одних і тих самих норм права". Верховний Суд не погодився з аргументами МВС і відмовив у допуску справи за відповідним позовом.

Як повідомляв "Обозреватель", опублікований список впливових українців, яким Аваков дарував зброю.
Суд зобов'язав Авакова оприлюднити списки нагороджених вогнепальною зброєю Суд зобов'язав Авакова оприлюднити списки нагороджених вогнепальною зброєю Reviewed by віталій on 14:04 Rating: 5