АКТУАЛЬНО

[5]

Жахливіше, ніж на Різдво: на українців чекає справжній природній катаклізм

Буде жахливіше, ніж на Різдво: на українців чекає справжній природній катаклізм. На Україну знову насуваються морози.

Український гідрометеорологічний центр прогнозує поступове потепління до кінця поточного тижня і нове зниження температури повітря 18-19 січня до 15-17 градусів морозу.

Про це повідомила начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру України Тетяна Адаменко, передаєhttp://de-facto.cc
«До вихідних ми очікуємо підвищення температури. Захід залишиться холоднішим – на рівні 7-12 градусів морозу, на решті території температура коливатиметься в межах мінус 2 – плюс 1 градусів. Вже зараз пішло підвищення температури», – сказала вона.

За даними експерта, погода зі знаком «плюс» затримається в Україні недовго. Так, за її словами, вже до 18-19 січня очікується повторне зниження температури до мінус 15-17 градусів під дією скандинавського антициклону.

«Наступне похолодання відбудеться внаслідок скандинавського антициклону. Але це похолодання можливе буде менш глибоким, ніж на початку січня, морози будуть не такими великими – до мінус 15-17 градусів», – повідомила Адаменко
Жахливіше, ніж на Різдво: на українців чекає справжній природній катаклізм Жахливіше, ніж на Різдво: на українців чекає справжній природній катаклізм Reviewed by віталій on 15:55 Rating: 5