АКТУАЛЬНО

[5]

Невдала диверсія бойовиків: Боягузи втекли і лишили купу російської зброї, - СБУ

Таку зброю розробляє та постачає головне оборонне підприємство Росії АТ "Науково-виробниче підприємство "Базальт" для власної армії.

Співробітники українських спецслужб виявили арсенал російської зброї та боєприпасів після невдалої спроби диверсії зі сторони бойовиків. Як повідомляють в СБУ, 13 січня диверсійна група терористів намагалася проникнути на позиції 92-ї окремої механізованої бригади, передають  patrioty.org.ua

Українські воїни вчасно виявили диверсантів та відбили спробу атаки. Проте під час "зачистки" місця бойового зіткнення СБУ виявила автоматичну зброю та гранатомет РПГ-7В, що залишили терористи після втечі. На місці також знайшли гранатометний постріл ОГ-7В (маркування ОГ-7В 11-2-14) та метальний заряд до нього (маркування ПГ-7ПМ НБЛ-42 10/12-10 2-14-11).

Таку зброю розробляє та постачає головне оборонне підприємство Росії АТ "Науково-виробниче підприємство "Базальт" для власної армії. До слова, за минулу добу проросійські бойовики 19 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових в зоні АТО.
Невдала диверсія бойовиків: Боягузи втекли і лишили купу російської зброї, - СБУ Невдала диверсія бойовиків: Боягузи втекли і лишили купу російської зброї, - СБУ Reviewed by віталій on 13:52 Rating: 5