АКТУАЛЬНО

[5]

Я оштрафую кожного: Порошенко підготував новий сюрприз для всіх українцівПрезидент Петро Порошенко 27 грудня підписав закон про внесення змін у деякі законодавчі акти України, яким серед іншого передбачається введення штрафу за виплату зарплат “у конверті” у розмірі 100 мінімальних заробітних плат. – повідомляє   rezonans.pp.ua
Згідно із законом, підприємці повинні будуть сплатити штраф у розмірі до трьох мінімальних зарплат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплат “у конверті”.

Підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат (з 1 січня 2017 року це 320 тисяч гривень) у разі недопущення держінспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску (виплата зарплати “в конверті”).

Крім того, законом передбачається сплата фізособами-підприємцями, які є платниками єдиного податку першої групи, єдиного соціального внеску (ЄСВ) в розмірі не менше половини мінімального ЄСВ, навіть якщо підприємець не веде господарську діяльність та не отримує прибуток.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла за основу і в цілому розроблений Кабінетом міністрів законопроект, що передбачає підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати вдвічі – до 3200 гривень.

Представляючи законопроект, міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що він забезпечує підвищення соціальних гарантій держави.
Я оштрафую кожного: Порошенко підготував новий сюрприз для всіх українців Я оштрафую кожного: Порошенко підготував новий сюрприз для всіх українців Reviewed by віталій on 10:02 Rating: 5