АКТУАЛЬНО

[5]

УВАГА!!! ПОРОШЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО ЦІКАВИТЬ ПУТІНА КРІМ АГРЕСІЇ В УКРАЇНІ

Росія хоче роз’єднати Європейський Союз.
пердаєє     intermarium
Про це президент Петро Порошенко сказав в інтерв’ю фінському виданню Helsingin Sanomat, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Хто не отримує вигоди від існування ЄС? Франція отримує користь, так само, як Німеччина і Велика Британія, навіть незважаючи на Brexit. Фінляндія та фіни також (отримують переваги від членства в ЄС. – Gazeta.ua). Росія спрямовує діяльність на послаблення ЄС. Путін хоче підірвати довіру та роз’єднати ЄС, впливаючи на окремі держави”, – заявив він.

“Говорять, що Путін сказав, що для нього розпад СРСР став найбільшою трагедією 1990-х. Для мене це був би колапс Євросоюзу”, – зауважив Порошенко.

На його переконання, фіни чудово розуміють, що відбувається на Донбасі, оскільки самі пережили “зимову війну”.


“Маннергейм був об’єднувальним лідером народу. Ми упевнені у своїй позиції в ситуації з Росією, попри те, що російська армія є набагато потужнішою. Ми спроможні захистити нашу державу, наші власні європейські цінності. Цим і пояснюється популярність персони Маннергейма серед нас”, – сказав глава держави.

У березні 2014 року після введення військ Росія анексувала український Крим, організувавши “референдум” з його самовизначення. Після цього Москва зарахувала український півострів до свого складу.

Згодом Росія почала дестабілізувати ситуацію на Донбасі. РФ постачає терористам ДНР і ЛНР озброєння та направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. З середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії.
УВАГА!!! ПОРОШЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО ЦІКАВИТЬ ПУТІНА КРІМ АГРЕСІЇ В УКРАЇНІ УВАГА!!! ПОРОШЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО ЦІКАВИТЬ ПУТІНА КРІМ АГРЕСІЇ В УКРАЇНІ Reviewed by віталій on 16:59 Rating: 5