АКТУАЛЬНО

[5]

ПОЗІХАВ І ГРАВ У “КУ-КУ”: ПОВЕДІНКА СИНА ТРАМПА СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШ ОБГОВОРЮВАНИХ ТЕМ У МЕРЕЖІ (ВІДЕО)


Поведінка сина президента США Дональда Трампа Беррона на церемонії інавгурації стала однією з найбільш обговорюваних тем в американському суспільстві.
передає      intermarium.com.ua
10-річний хлопчик відзначився грою у хованки з маленьким племінником під час підписання батьком перших документів на посту.
Також Баррона помітили, коли він позіхав під час присяги, і відзначили його дивну поведінку з матір’ю – Меланією Трамп.
Водночас у соціальних мережах користувачі стали на захист Беррона, називаючи всіх нападників на 10-річну дитину – боягузами.
Підтримала хлопчика і дочка 42-го президента Америки Білла Клінтона Челсі. Вона зазначила, що син Трампа всього лише дитина.
“Беррон Трамп заслуговує шанс, який потрібен кожній дитині, – можливість бути дитиною”, – написала Челсі.


Barron Trump plays peekaboo with his nephew while Donald Trump signs his first orders as President in the Capitol http://cnn.it/2jWIjk2 

“Меланія і Беррон: момент, через який преса труїть сина Трампа”, – написав у Twitter журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смирнов, виклавши відео, на якому Беррон замахується на Меланію.


Мелания и Бэррон: момент, из-за которого пресса травит сына ТрампаПОЗІХАВ І ГРАВ У “КУ-КУ”: ПОВЕДІНКА СИНА ТРАМПА СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШ ОБГОВОРЮВАНИХ ТЕМ У МЕРЕЖІ (ВІДЕО) ПОЗІХАВ І ГРАВ У “КУ-КУ”: ПОВЕДІНКА СИНА ТРАМПА СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШ ОБГОВОРЮВАНИХ ТЕМ У МЕРЕЖІ (ВІДЕО) Reviewed by віталій on 17:47 Rating: 5