АКТУАЛЬНО

[5]

П`ЯТНИЦЯ, ЧАС ПИТИ HERSHI: У РОЗПАЛ РОБОЧОГО ДНЯ ГЕНПРОКУРОРА ЗАСТУКАЛИ У СТОЛИЧНОМУ РЕСТОРАНІ2 грудня 2016 року близько 15:00 в розпал робочого дня генеральний прокурор Юрій Луценко був помічений користувачами соцмереж у столичному ресторані “Тарантіно”.
Про це у своєму Facebook написал блогер і телеведучий Володимир Петров.
сообщаетhttp://politikan.net/

“Юрій Віталійович Луценко, генеральний прокурор України, прямо зараз веде прийом громадян в ресторані “Тарантіно” доводячи тим самим, що він відкритий для спілкування, а не якийсь там кабінетний щур”, – зазначив Петров, передає Корупція.Інфо.
139297
Коментатори його поста з гумором відреагували на п’ятничний променад глави ГПУ з уетом його великої “алкогольної слави”. Зокрема, колишній міністр юстиції Олена Лукаш поцікавилася, закушує Луценко після п’янки, а Іван Бодрийяров підтримав Юрія Віталійовича, мовляв, “ну п’ятниця ж, саме час прийняти”.
Додамо, що напередодні – 1 грудня відзначався День працівників прокуратури.
П`ЯТНИЦЯ, ЧАС ПИТИ HERSHI: У РОЗПАЛ РОБОЧОГО ДНЯ ГЕНПРОКУРОРА ЗАСТУКАЛИ У СТОЛИЧНОМУ РЕСТОРАНІ П`ЯТНИЦЯ, ЧАС ПИТИ HERSHI: У РОЗПАЛ РОБОЧОГО ДНЯ ГЕНПРОКУРОРА ЗАСТУКАЛИ У СТОЛИЧНОМУ РЕСТОРАНІ Reviewed by віталій on 06:25 Rating: 5