АКТУАЛЬНО

[5]

В каких случаях украинцы могут потерять наследство? Не все украинцы ЭТО знают…


Питання, що стосуються спадкування в Україні, викликають багато суперечностей.
Одна з них — це визначення додаткового строку для прийняття спадщини. пишеhttp://politikan.net
Не всі українці знають, чи подовжується термін, виділений для оформлення спадщини, якщо спадкоємець не знав про смерть спадкодавця і, таким чином, не встиг оформити майно у спадщину .
Верховний Суд України розглянув справу №6-1215цс16 за позовом про визначення додаткового терміну для прийняття спадку і визначив, що строк прийняття спадщини не продовжується, якщо спадкоємець не знав про смерть спадкодавця.
Проте, відповідно до частини третьої статті 1272 Цивільного кодексу за позовом спадкоємця, який прогаяв час для прийняття спадщини з поважної причини, суд може встановити додатковий термін, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини .
Як стало відомо порталу Domik.ua , поважними причинами пропуску терміну прийняття спадщини є такі:
Якщо у спадкоємця були перешкоди для подання заяви про оформлення спадщини.
Якщо певні обставини були визнані судом як поважні.


У випадку, якщо у спадкоємця не було перешкод для подачі заяви, проте він не скористався правом на прийняття спадщини через те, що не знав про смерть спадкодавця, то правові підстави визначення додаткового терміну для прийняття спадщини не передбачені.
В каких случаях украинцы могут потерять наследство? Не все украинцы ЭТО знают… В каких случаях украинцы могут потерять наследство? Не все украинцы ЭТО знают… Reviewed by віталій on 07:41 Rating: 5