АКТУАЛЬНО

[5]

У ПРЕЗИДЕНТСЬКОМУ РЕЙТИНГУ ЛІДИРУЮТЬ ПОРОШЕНКО І ТИМОШЕНКО, – ОПИТУВАННЯ

Якби вибори Президента України відбулися найближчим часом, то майже рівними були б показники нинішнього глави держави Петра Порошенка і лідера партії “Батьківшина” Юлії Тимошенко. пише http://intermarium.com.ua
Про це на прес-конференції повідомив керівник соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко під час презентації соціологічного опитування, пише news.liga.

За Петра Порошенка готові були б проголосувати 11,9% опитаних серед тих, хто взяв би участь у виборах, а за Юлію Тимошенко – 11,1%, – сказав він.
На третьому місці, згідно з опитуванням, голова парламентської фракції “Опозиційний блок” Юрій Бойко – з 8,4%. За лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка проголосували б 7,2%, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка – 6,1%, за Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана – 4,2%, за лідера партії “За життя!” Вадима Рабиновича – 5,1%, за мера Львова Андрія Садового – 4,5%.
У ПРЕЗИДЕНТСЬКОМУ РЕЙТИНГУ ЛІДИРУЮТЬ ПОРОШЕНКО І ТИМОШЕНКО, – ОПИТУВАННЯ У ПРЕЗИДЕНТСЬКОМУ РЕЙТИНГУ ЛІДИРУЮТЬ ПОРОШЕНКО І ТИМОШЕНКО, – ОПИТУВАННЯ Reviewed by віталій on 17:39 Rating: 5