АКТУАЛЬНО

[5]

“БІДНІ” РОДИЧІ”: КЕРІВНИКИ ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ ПОЯСНИЛИ, ЯК ЖИВУТЬ У РОЗКОШАХ ПРИ МАЛИХ ЗАРПЛАТАХ (ВІДЕО)

Заступник начальника волинської митниці Леонід Негріч задекларував понад 2 мільйони доходів при тому, що його родина заробляє 65 тисяч гривень на рік. Про це йдеться у сюжеті Слідства.інфо. Негріч пояснив, що частину грошей отримує від батьків, які живуть за кордоном. інформуєhttp://intermarium.com.ua

“Походження можу пояснити звичайно. Я в митниці працюю 7 років тільки. До цього я був приватним підприємцем 4 роки. Сплачував податки, навіть оформлював кредити. Це одне з джерел походження коштів”, – розповів він журналістам.

“Інше, я працював з 17 років за кордоном. З 21 року в Іспанії. Також мої батьки живуть за кордоном, допомагають нам частково. Вони вже живуть і працюють за кордоном з 99 року. Це основне джерело надходження коштів”, – додав посадовець.

Журналісти також побували в Бориспільському районі Київщини, де розташований будинок пана Негріча. Біля будинку був припаркований люксовий позашляховик “Рейндж Ровер”, який не є вказаний у декларації посадовця.

За словами Негріча, авто належить його мамі, а незадеклароване, бо придбане було нещодавно.

“На той момент коли я подавав декларацію, ми ним не користувались. Він вже був куплений. В середині чи в кінці вересня”, – заявив митник.


“БІДНІ” РОДИЧІ”: КЕРІВНИКИ ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ ПОЯСНИЛИ, ЯК ЖИВУТЬ У РОЗКОШАХ ПРИ МАЛИХ ЗАРПЛАТАХ (ВІДЕО) “БІДНІ” РОДИЧІ”: КЕРІВНИКИ ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ ПОЯСНИЛИ, ЯК ЖИВУТЬ У РОЗКОШАХ ПРИ МАЛИХ ЗАРПЛАТАХ (ВІДЕО) Reviewed by віталій on 08:48 Rating: 5