АКТУАЛЬНО

[5]

В Єрусалимі розкрили давню таємницю гробниці Христа

В Єрусалимі археологи під час дослідження гробниці Христа виявили місце, на якому, імовірно, покоїлося тіло Ісуса.

Таке дослідження проводиться вперше в історії, повідомляє http://ukr.obozrevatel.com
Йдеться про усипальню, розташовану в храмі Воскресіння Христового. Після того, як вчені підняли мармурову плиту, що закривала труну, вони виявили полку з вапняку, де могло лежати тіло. Крім того, дослідниками було виявлено другу плиту з мармуру, про існування якої раніше не було відоммлення
Під час дослідження встановлено, що гробниця дійсно є усипальницею, виявленою в IV столітті Оленою - матір'ю імператора Костянтина. За словами вчених, сам храм перебудовувався на одному і тому ж місці кілька разів протягом століть через стихійні лиха і навали.

"Ми не знали, чи дійсно його вибудовували кожного разу на одному і тому ж місці. Але це, здається, є видимим доказом того, що місце, якому сьогодні поклоняються паломники, насправді є тією самою могилою, яку знайшли в IV столітті та якій поклонялися хрестоносці", заявив археолог Фредрік Хіберт.

Зазначається, що знайдена археологами мармурова плита була сірого, а не кремово-білого кольору, і ховалася під товстим шаром пилу. Саме виявлення цієї плити, стверджують вчені, може вказувати на те, що досліджувана гробниця є тією самою, яку в IV виявила мати імператора Костянтина. Знайдений артефакт, вважають археологи, допоможе з'ясувати, чому Олена була впевнена в тому, що знайдена усипальниця є місцем поховання Христа.
В Єрусалимі розкрили давню таємницю гробниці Христа В Єрусалимі розкрили давню таємницю гробниці Христа Reviewed by віталій on 20:02 Rating: 5