АКТУАЛЬНО

[5]

ІНТЕРПОЛ НЕ БУДЕ ШУКАТИ ОНИЩЕНКА, ДІЗНАЙТЕСЯ ЧОМУ!
НАБУ раніше повідомило, що ще всерпні передало всі документи наоголошення Онищенка вміжнародний розшук.
Інтерпол відмовився оголошувати вміжнародний розшук депутатаВерховної Ради України Олександра Онищенка, повідомив в неділю адвокат політика Олег Іщенко, передає http://politikan.net
Національне антикорупційне бюро України раніше повідомило, що ще в серпні передало всі документи на оголошення Онищенка в міжнародний розшук через Інтерпол.
«Я знаю, що таке рішення (відмова в оголошенні в міжнародний розшук – ред.) було прийнято, а його формулювання не знаю, тому що цим питанням займалися англійські мої колеги», – сказав Іщенко, додавши, що з моменту прийняття цього рішення пройшла вже «не тиждень і навіть не дві».
Він висловив переконання в тому, що рішення Інтерполу засновано на тому, «що його (Онищенка – ред.) переслідування в Україні відбувається з політичних мотивів».
Проти Онищенка порушено справу за статтею «розкрадання держмайна в особливо великих розмірах». За даними правоохоронців, з січня 2013 року по січень 2016 року службові особи ряду підприємств, в тому числі компанії «Укргазвидобування» за сприяння Онищенка, отримували державні кошти шляхом продажу газу внутрішнього видобутку за заниженою ціною.
Ці дії завдали збитків державі на суму близько 120,5 мільйона доларів.
Пізніше Рада дала згоду на поитягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання та арешт, перед цим він виїхав з України. Крім того, депутат підозрюється в зраді і підготовці дестабілізації ситуації в Україні.
ІНТЕРПОЛ НЕ БУДЕ ШУКАТИ ОНИЩЕНКА, ДІЗНАЙТЕСЯ ЧОМУ! ІНТЕРПОЛ НЕ БУДЕ ШУКАТИ ОНИЩЕНКА, ДІЗНАЙТЕСЯ ЧОМУ! Reviewed by віталій on 21:09 Rating: 5