АКТУАЛЬНО

[5]

На Житомирщині місцеві депутати "прикривали" злочинців, які незаконно вирубували ліс
Прокуратура Житомирської області викрила організоване злочинне угруповання, яке займалося незаконною вирубкою лісу і завдала державному бюджету збитків більш, ніж на 3,2 млн гривень. До схеми були причетні депутати місцевих рад. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, передають http://patrioty.org.ua
"Встановлено, що житель Олевського району, перебуваючи на посаді директора товариства з обмеженою відповідальністю, з метою організації незаконних порубок лісу і подальшої реалізації лісопродукції в Україні, в травні 2015 року році організував і очолив злочинну групу, до складу якої залучив ще п'ятьох односельчан", - йдеться в повідомленні.
Таким чином, ОЗГ, за сприяння працівників державної лісової охорони, протягом червня-липня 2015 року, майже кожен день проводила незаконні порубки дерев на території лісових господарств Олевського району, в результаті чого заподіяно істотну шкоду навколишньому середовищу і державним інтересам.
30 листопада 2016 року прокурор області повідомив про підозру організатору і ще одному члену ОЗГ, які є депутатами місцевих рад Олевського району, в скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 статті 28, статті 246, частини 2 статті 364-1 Кримінального кодексу. Також, за погодженням з процесуальним прокурором, повідомляється про підозру іншим співучасникам ОПГ в скоєнні незаконних порубок лісу. Прокуратурою області в інтересах держави пред'явлено цивільний позов про відшкодування підозрюваними завданих збитків на суму 3,2 млн гривень. Досудове розслідування триває.
_______
Загрузка...
Загрузка...
На Житомирщині місцеві депутати "прикривали" злочинців, які незаконно вирубували ліс На Житомирщині місцеві депутати "прикривали" злочинців, які незаконно вирубували ліс Reviewed by Mapiя Іваночко on 14:14 Rating: 5