АКТУАЛЬНО

[5]

ТЕРМІНОВО! У Раду внесли закон, який шокує кожного водія

У Раду внесли закон, що передбачає позбавлення ліцензій і водійських прав українців, у яких є борги. пишеhttp://politikan.net
Як передає UBR, про це розповів Сергій Шкляр, заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби. Закон називається «Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів».
«Наприклад, у нас передбачено лише одне особистісне обмеження по боржниках – заборона на виїзд за кордон. В Ізраїлі та Франції в разі несплати тих же аліментів боржнику можуть призупинити дію ліцензії або водійських прав», – пояснив Шкляр і додав, що головним нововведенням у боротьбі з боржниками буде електронний реєстр: це повинно мотивувати українців якомога швидше погасити борг, щоб викреслити своє ім’я зі списку боржників.
«Кому сподобається фігурувати в реєстрі? Він буде публічним і всі, хто укладають угоди, зможуть перевіряти контрагентів. Продати майно, яке підлягає нотаріальному посвідченню, боржник не зможе. Якщо ж нотаріус завірить угоду, її можна буде оскаржити в суді. І відвести актив, як це було раніше, у боржника не вийде», – резюмував Сергій Шкляр.
ТЕРМІНОВО! У Раду внесли закон, який шокує кожного водія ТЕРМІНОВО! У Раду внесли закон, який шокує кожного водія Reviewed by віталій on 19:40 Rating: 5