АКТУАЛЬНО

[5]

З 1 січня нові правила перевірки лічильників – готуйтесь до найгіршогоПро те, що з 1 січня набуває чинності новий закон перевірки лічильників , повідомила ” Волинь Рідна”.
Пише bbcccnn.com.ua

1 січня 2016 набув чинності Закон України Про метрологію та метрологічну діяльність від 05.06.2014 № 1314-VII
Всі нормативні відомчі документи приводяться у відповідність до нового Закону, а укладені до цієї дати договори зі споживачами послуг (з жителями) діють виключно в рамках нового Закону. У ньому чітко описані «взаємини споживачів і постачальників послуг».
Витяг із Закону , що стосується споживачів : Стаття 17. Повірка ЗАСОБІВ вимірювальної техніки, що перебуває в ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Пункт 4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються ЗА РАХУНОК СУБ’ЄКТІВ
ГОСПОДАРЮВАННЯ, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
З 1 січня нові правила перевірки лічильників – готуйтесь до найгіршого З 1 січня нові правила перевірки лічильників – готуйтесь до найгіршого Reviewed by віталій on 07:56 Rating: 5