АКТУАЛЬНО

[5]

Політика Путіна непередбачувана, треба бути готовим до всього - ГрібаускайтеПрезидент Литви Даля Грібаускайте вважає, що зовнішня політика президент РФ Володимира Путіна непередбачувана і тому треба бути "готовими до всього".пишеhttp://top.io
Про це вона розповіла в ефірі телеканалу CNN, пише Європейська правда. Відповідаючи на питання щодо того, якими їй бачаться нинішні плани Путіна у зовнішній політиці стосовно Прибалтики, президент Литви наголосила, що її країна "готова до всього". 
Читайте також Президент Литви: РФ демонстративно підвищує ескалацію між Сходом і Заходом "Ми можемо лише здогадуватися (які плани у Путіна – УНІАН), і я теж маю свої здогадки, але, мені, мабуть, буде некоректно ділитися ними публічно. За Литву можу сказати лише те, що ми готові до всього.
 Ми знаємо наскільки непередбачуваний і небезпечний наш сусід (Росія – УНІАН), але ми звикли жити у такому оточенні", – відзначила Грібаускайте. "Ми інвестуємо в нашу безпеку, підвищення обороноздатності, наші міжнародні стосунки.
 Повторюся, ми не допустимо повторення ситуації, яка склалася перед Другою світовою війною, коли ми не захищали себе, а дозволили російським військам пройти через нашу територію. Цього ніколи не повториться", – додала президент Литви. "І так, ми знаємо, як жити з таким сусідом. Але робити якісь прогнози немає сенсу. Ми маємо бути готові до всього", – резюмувала Грібаускайте.

Політика Путіна непередбачувана, треба бути готовим до всього - Грібаускайте Політика Путіна непередбачувана, треба бути готовим до всього - Грібаускайте  Reviewed by віталій on 18:49 Rating: 5