АКТУАЛЬНО

[5]

До боротьби з корупцією долучиться НАКО

У Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з делегацією новоствореного Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), передає http://korupciya.com
З майбутньою роботою з питань запобігання корупції у секторі безпеки та оборони, завданнями та цілями комітету присутніх ознайомив пан Драго Кос, співголова НАКО, голова робочої групи Організації економічного співробітництва та розвитку з питань запобігання хабарництву, повідомляє Управління комунікацій та преси МО України.
— Ми вивчаємо саме першоджерела корупційного прояву, а не його наслідки, і даємо свої рекомендації, — зазначив він.
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов наголосив, що оборонне відомство є одним із найбільш відкритих для громадськості органів виконавчої влади.
— За два з половиною роки з початку військової агресії на Сході України наша армія якісно змінилася на краще, і ми подолали цю відстань успішно завдяки підтримці суспільства. Крім того, цивільний демократичний контроль над Збройними Силами України має стати більш потужним, а механізми боротьби з корупцією — більш досконалими, — сказав Ігор Долгов.
До боротьби з корупцією долучиться НАКО До боротьби з корупцією долучиться НАКО Reviewed by віталій on 07:10 Rating: 5