АКТУАЛЬНО

[5]

СКАНДАЛ! Розраховуватися українцям можна тепер тільки готівкою? Важливі деталі

З сьогоднішнього дня набуло чинності зниження національним банком України граничної суми розрахунків, через що українці втратять можливість купувати деякі речі за готівкову. – повідомляєhttp://politikan.net/
Про це повідомляє «Українські Новини».
Під список таких придбань потрапили зарубіжні фортепіано середньою вартістю в 100 тис. гривень, що перевищує ліміт в два рази.
Натуральну песцеву шубу також не можна придбати за готівку. Адже вона коштує понад 70 тис. гривень. Для любителів Apple нововведення НБУ буде сюрпризом. Mac Book можна придбати тільки за допомогою банківської карти через надзвичайно високу вартість на території України (до 95 тис. гривень).
Придбання авто перекладається на безготівковий розрахунок. Навіть недорогі моделі все одно будуть перевищувати ліміт приблизно в чотири рази.
При відвідуванні туристичного агентства українцям доведеться оплачувати путівку закордон пластиковою карткою, тому що один з найбільш недорогих турів до Єгипту коштує близько 54 тис. гривень, що все одно перевищує граничну суму.
СКАНДАЛ! Розраховуватися українцям можна тепер тільки готівкою? Важливі деталі СКАНДАЛ! Розраховуватися українцям можна тепер тільки готівкою? Важливі деталі Reviewed by віталій on 09:24 Rating: 5