АКТУАЛЬНО

[5]

Хто заважає українцям розбагатіти — економіст

Українські олігархи разом з бюрократією створили в країні штучну монополію, яка приносить їм корупційну ренту.

Кожна людина цієї системи намагається будь-що зберегти цю монополію.
Таку думку висловив президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер, пишеhttp://politikan.net/
За його словами, головний ворог усіх українців – це корупція, яка так чи інакше стосується кожного. Саме це не дає людям стати багатими. Причому це не абстрактне поняття, а конкретні особи – сотні тисяч осіб, які прагнуть, щоб в Україні нічого не змінювалося, щоб країна не розвивалася.
«Коли ми говоримо про боротьбу з олігархатом, то не уявляємо до кінця масштаби тієї шкоди, яку вони завдають Україні. Вони це роблять не зі зла, ніхто цього навмисно не придумував», – зазначив експерт.
Як пояснив Пасхавер, це був закономірний процес. Адже, коли Україна у 1991 році змінила господарську систему, у неї не було драйверів, не було того прошарку людей, який би правильно ввів українців у демократію.
«Олігархат, який сформувався в тих умовах, має багато гріхів перед Україною, і розкрадання – не найгірший з них. З точки зору економіки найгірше те, що олігархат створив штучну монополію», – підсумував економіст.

Хто заважає українцям розбагатіти — економіст Хто заважає українцям розбагатіти — економіст Reviewed by віталій on 12:06 Rating: 5