АКТУАЛЬНО

[5]

Другий князь Святослав: Астролог зробив революційне передбачення для Вакарчука через 7 років від сьогодні
У 2024 році лідер групи “Океан Ельзи” і відомий громадський діяч Святослав Вакарчук має шанси стати президентом України.


Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук має всі шанси стати президентом України у 2024 році і проявити себе на цій посаді в якості “руйнівника корупції”. Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

За його словами, люди, народжені під знаком Тельця (до них відноситься також і Вакарчук) ідеально підходять на роль керівників країни, оскільки Україна як держава також належить до цього знаку. Вони здатні “вивести Україну на дуже високий економічний рівень”.

Що стосується Вакарчука, то він “егрегоріально пов’язаний з Україною”. “Гороскоп Вакарчука чітко лягає в карту України, він улюбленець країни. Він може бути другим князем Святославом, який був на Русі”, – переконаний астролог.
Читайте також:

За його прогнозами, бажання повернутися у велику політику може виникнути у співака ближче до 48-50 років (48 років Святославу Вакарчуку виповниться 14 травня 2023 року. – Ред.). В цей же період – “2024 рік плюс-мінус рік” – “на Україну чекає повне фінансове благополуччя, удача й успіх”. До цього часу “Вакарчук може стати дуже вагомою, впливовою особистістю, політиком, який може принести оновлення. Він буде займати впливову посаду”, а також братиме участь в президентських виборах і зможе перемогти на них, – припустив Росс.

Астролог також поділився прогнозом для співака на поточний рік. “2017 рік для нього є дуже сприятливим, особливо у фінансовому плані. Він буде дуже багато їздити, бувати за кордоном, багато часу проводити далеко від батьківщини. Все може складатися так, як він хоче. Єдине, що я можу порадити – йому потрібно бути обережним в поїздках в період серпня-вересня, там можуть бути якісь складні ситуації “.

Другий князь Святослав: Астролог зробив революційне передбачення для Вакарчука через 7 років від сьогодні Другий князь Святослав: Астролог зробив революційне передбачення для Вакарчука через 7 років від сьогодні Reviewed by Mapiя Іваночко on 16:53 Rating: 5