АКТУАЛЬНО

[5]

Розмір виплат за лікарняний та декрет в 2017 році ПРОСТО ШОКУЄ


У 2017 році порядок розрахунку лікарняних листів, у тому числі при оформленні допомоги на вагітність та пологи, не змінився. Проте зросли соціальні стандарти і мінімальна зарплата, тому змінилися і виплати.   інформуєhttp://politikan.net/
“Обозреватель” з’ясував граничні суми, які можуть отримати українці в цьому році.
Головне, про що варто пам’ятати, – перші п’ять днів хворому оплачує компанія. Якщо виникла необхідність продовження лікарняного, фінансове питання переноситься на соціальний фонд.
До речі, розмір виплати серйозно залежить від того, скільки ви вже працюєте. Так, наприклад, 100% середньої зарплати ви отримаєте, якщо ваш страховий стаж становить від 8 років. Трохи менше, близько 70%, вам належить, якщо стаж налічує від 5 до 8 років. 60% ви отримаєте в разі страхового стажу в 3-5 років, за менше ніж три роки виплачується 50% середньої зарплати.
Зазначимо, що пільгові категорії працівників у будь-якому випадку отримують 100% середньої зарплати за розрахунковий період.

Інтернет-видання

Розмір виплат за лікарняний та декрет в 2017 році ПРОСТО ШОКУЄ Розмір виплат за лікарняний та декрет в 2017 році ПРОСТО ШОКУЄ Reviewed by віталій on 20:30 Rating: 5