АКТУАЛЬНО

[5]

ТАКИХ РІЗКИХ ПЕРЕМІН НІХТО НЕ ОЧІКУВАВ: ПОРОШЕНКО ПІДГОТУВАВ ЧЕРГОВИЙ СЮРПРИЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

6 грудня парламент ухвалив, а 27 грудня президент підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців. – повідомляє http://www.lifeinvest.com.ua

Відповідно до нових норм, вже з 1 січня окремі категорії ФОПів, зокрема другої та третьої груп, будуть змушені платити єдиний соціальний внесок понад 704 гривні на місяць, навіть якщо тимчасово не мають жодного прибутку, – повідомляють «Українські реалії» з посиланням на bbc.com.

Раніше ФОП, коли у певному періоді мав прибуток, то сплачував 5% податок та ЄСВ. Якщо ж руху коштів не було, то сплачувати не було необхідності.

Тому багато підприємців тримали відкриті ФОПи, а платили податки тільки тоді, коли мали реальні прибутки.

Нововведення ще до почату дії призвело до масового закриття ФОПів людьми, які використовували їх не постійно – так званих «сплячих ФОПів».

Люди зараз шикуються у черги до органів влади, щоб встигнути закрити ФОП до 1 січня і не платити 704 гривні соціального внеску за «сплячий ФОП».

При цьому перша група спрощенців має можливість сплачувати половину мінімального страхового внеску у розмірі 352 гривні на місяць.
ТАКИХ РІЗКИХ ПЕРЕМІН НІХТО НЕ ОЧІКУВАВ: ПОРОШЕНКО ПІДГОТУВАВ ЧЕРГОВИЙ СЮРПРИЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ТАКИХ РІЗКИХ ПЕРЕМІН НІХТО НЕ ОЧІКУВАВ: ПОРОШЕНКО ПІДГОТУВАВ ЧЕРГОВИЙ СЮРПРИЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ Reviewed by віталій on 18:49 Rating: 5