АКТУАЛЬНО

[5]

ГРОЙСМАН НОВОЮ ГУЧНОЮ ЗАЯВОЮ ШОКУВАВ УКРАЇНЦІВ! Дізнайтеся, що обіцяє прем’єр
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду у середу заявив.
Уряд буде жорстко карати представників фармацевтичних компаній за завищення цін на ліки після запровадження системи референтного ціноутворення з 1 січня 2017 року

Про це заявив , передає http://politikan.net

Глава уряду нагадав, що з 1 січня запроваджено систему референтного ціноутворення на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, що має забезпечити зниження цін на ліки по цим трьом категоріям.

«Тут важливо, щоб ми прямо з січня запровадили усі можливості контролю, моніторили, щоб максимально вийти на реалізацію цього рішення. Маємо бути дуже жорсткими. Там, де мережі, оптовики не будуть виконувати рішення, маємо дуже жорстко їх карати. Фактично, відновлювати справедливість по відношенню до українських громадян. Бо завищувати ціни на ліки – це означає, що не поважати українців, а за неповагу до українців, усі мають бути покарані», – зазначив Володимир Гройсман.

У цьому контексті прем’єр доручив віце-прем’єр-міністру Павлу Розенку та в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун забезпечити відповідний моніторинг та контроль за цінами на лікарські засоби.

Нагадаємо, що Уляна Супрун розповіла, хто зможе отримувати безкоштовні ліки у 2017 році.
ГРОЙСМАН НОВОЮ ГУЧНОЮ ЗАЯВОЮ ШОКУВАВ УКРАЇНЦІВ! Дізнайтеся, що обіцяє прем’єр ГРОЙСМАН НОВОЮ ГУЧНОЮ ЗАЯВОЮ ШОКУВАВ УКРАЇНЦІВ! Дізнайтеся, що обіцяє прем’єр Reviewed by віталій on 22:07 Rating: 5