АКТУАЛЬНО

[5]

“Найскромнішим” виявився Мосійчук: Нардепи розповіли, скільки грошей на зарплатню їм потрібно на щасливе життя (відео)


У чоловіків серед забаганок є не тільки жінки. Зброя, стріляти, полювання – це все теж забаганки, які потребують грошей, сказав Тетерук.
Забагатогрошей не буває.  інформуєhttp://week-end.cc
На тлі повідомлень про можливе збільшення зарплатні депутатів журналісти попросили їх назвати суми, які потрібні народним обранцям для щасливого життя. Політики у відповідь часто згадували епізод із Остапом Бендером і Шурою Балагановим у книзі “Золоте теля”, йдеться в сюжеті ТСН. Про це повідомляють Патріоти України.”Якщо ви кажете про всі забаганки… Треба думати… У чоловіків серед забаганок є не тільки жінки. Зброя, стріляти, полювання – це все теж забаганки, які потребують грошей”, – відповів Тетерук, але чіткої суми не назвав. “І пів мільйона було б мало”, – зізнався Мосійчук. “Біля 100 тисяч на місяць”, – конкретніше відповів Логвинський. “35-50 тисяч”, – скромніший у запитах Вадатурський.
Про діалог Бендера з Балагановим у різних інтерпретаціях і з різними сумами згадували Геращенко, Добродомов та Купрій. А Гончаренко заявив, що вже є щасливою людиною, бо йому на все вистачає. “Враховуючи те, що я зараз щасливий, значить, мені вистачає тих грошей, котрі в мене є. Це 250 тисяч на місяць на родину”, – пояснив він.
“Найскромнішим” виявився Мосійчук: Нардепи розповіли, скільки грошей на зарплатню їм потрібно на щасливе життя (відео) “Найскромнішим” виявився Мосійчук: Нардепи розповіли, скільки грошей на зарплатню їм потрібно на щасливе життя (відео) Reviewed by віталій on 13:36 Rating: 5