АКТУАЛЬНО

[5]

Запасайтеся їжею! З Нового року українцям піднімають ціни – такого різкого подорожчання в нас ще не було


З Нового року в Україні рекордно виростуть ціни на різні товари і послуги через підвищення податків на підакцизні товари. – повідомляє Корупція.Інфо
Як пише facenews, прогнозується подорожчання продуктів харчування на 15-20%, а будівельних матеріалів на 5%, вартість транспортних перевезень підскочить на 20%.
Економісти заявляють, що вже перед Новим роком перевізники піднімуть вартість своїх послуг на 10-15%, це в середньому на 1 гривню за кілометр.
Як розповів директор групи автотранспортних компаній Дмитро Леушкин, подорожчання викликане дефіцитом вантажного транспорту. Після Нового року ціни стабілізуються, а потім знову різко виростуть з квітня 2017 року.
У січні ціна буде стояти на місці, оскільки на ринку традиційно вантажів буде мало, а транспорту багато. З лютого розпочнеться активна підготовка до сезону і ціни підуть вгору, досягнувши в березні максимуму в 20% нинішніх. Це величезна цифра, яка відіб’ється на ціні товарів на полицях магазинів і ціні будматеріалів, в собівартість яких закладена вартість послуг перевізників.
– говорить Леушкин.
Оскільки подорожчають перевезення, то і ціни на будматеріали також підскочать в середньому на 5%.
Ціни будуть кусатися не тільки на вантажні, але і на пасажирські перевезення. Квитки на поїзд подорожчають на 10%.
Щодо продуктів харчування, українців не порадують новими цінами, оскільки на найпопулярніші товари – молочне, м’ясні вироби та хліб вартість збільшиться на 15-20%.
center>
Загрузка...
Запасайтеся їжею! З Нового року українцям піднімають ціни – такого різкого подорожчання в нас ще не було Запасайтеся їжею! З Нового року українцям піднімають ціни – такого різкого подорожчання в нас ще не було Reviewed by Mapiя Іваночко on 14:17 Rating: 5